X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بهترین آیفون تصویری
س.ر چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

 این سوال که بهترین آیفون تصویری در ایران کدام مدل است ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده ولی به طور کلی مقایسه آیفونها در شرایط مختلف متفاوت است به این صورت که در انواع سیم کشی ساختمان ها آیفونها کیفیت متفاوتی را از خود نشان میدهند.


ساختمانهایی که از تبدیل آیفون صوتی به تصویری با سوییچر تک استفاده میکنند معمولا مشکلات زیادی را متحمل میشوند و تجربه این شرکت نشان داده که در تعداد بالا واحدها بهترین روش سیم کشی در آیفونهای ۴ سیمه استفاده از دکودر در هر طبقه است و در سیم کشی خطی ساختمانها استفاده از آیفون تکنما بهترین آیفون تصویری میتواند باشد ولی آیفون تکنما به دلیل استفاده از مقاومت و تقویت تصویر و… نیاز به تخصص متخصصین جهت نصب دارد تا بهترین کیفیت تصویر را ارایه دهد.


این شرکت در نظر دارد تا با در میان گذاشتن تجارب متخصصین خود کمکی به افراد دانش پذیر کند و در عین حال پروژه هایی که نیاز به تخصص جهت نصب آیفون دارند را در دست گیرد.


تجارب و رزومه کاری این شرکت با ساختمانهای ۱۲۰ واحده و بالاتر نشان از موفقیت در این امر میباشد.


در ضمن این شرکت با همکاری شرکت های تکنما و سیماران و سوزوکی و.. آیفونها را با قیمتی حتی پایین تر از قیمت نمایندگی ها ارایه میدهد و کلیه گارانتی ها بر عهده این شرکت میباشد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :